CD7FA471JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD7FA471JO3
Description
-55℃~+125℃ 100V 470pF 6.6mm 7mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS