AFK336M63F24T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AFK336M63F24T-F
JLCPCB Part #
C6499785
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 187.5mA@120Hz 2000hrs@105℃ 33uF 63V 650mΩ@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS