SLPX153M025A9P3
MFR.Part #
SLPX153M025A9P3
JLCPCB Part #
C3725122
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 22mm 25V 3000hrs@85℃ 4.21A@120Hz 40mΩ@120Hz 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS