715P33296JA3
MFR.Part #
715P33296JA3
JLCPCB Part #
C3800244
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、600V 3.3nF ±10% 插件,P=12.7mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS