CMR06F122FPDR
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR06F122FPDR
Description
-55℃~+150℃ 1.2nF 13.2mm 16.8mm 500V ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS