AFK687M50P44T-F
MFR.Part #
AFK687M50P44T-F
JLCPCB Part #
C2443272
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.61A@100kHz 5000hrs@105℃ 50V 680uF 73mΩ ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS