SLP152M160E4P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLP152M160E4P3
JLCPCB Part #
C2623981
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 133mΩ 1500uF 160V 3000hrs@105℃ 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS