BZX84C3V6-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C3V6-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6475196
Package
SOT-23
Description
3.6V 410mW 5uA@1V 90Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS