BZX84B3V6-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84B3V6-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5605588
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 3.52V~3.67V 3.6V 410mW 5uA@1V 600Ω 90Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS