BZX84C3V3-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C3V3-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6756368
Package
SOT-23
Description
3.3V 410mW 5uA@1V 95Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS