BZX84C15W-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C15W-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6475134
Package
SOT-323
Description
100nA@10.5V 15V 200mW 30Ω SOT-323 Zener Diodes ROHS