BZX84C15-AU_R1_000A1
Extended
- Manufacturer
- PANJIT International
- MFR.Part #
- BZX84C15-AU_R1_000A1
- JLCPCB Part #
- C6133157
- Package
- SOT-23
- Description
- 100nA@10.5V 15V 30Ω 410mW SOT-23 Zener Diodes ROHS