381LQ681M250H052
MFR.Part #
381LQ681M250H052
JLCPCB Part #
C2621465
Package
Plugin,D22xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 244mΩ@120Hz 250V 52mm 680uF ±20% 插件,D22xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS