1210W3F470JT5E
MFR.Part #
1210W3F470JT5E
JLCPCB Part #
C72398
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 47Ω Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS