HQ101WJ0822T4E
MFR.Part #
HQ101WJ0822T4E
JLCPCB Part #
C2778481
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.2kΩ ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS