KNP01SJ033JA10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
KNP01SJ033JA10
JLCPCB Part #
C25220945
Package
Plugin,D4xL9.5mm
Description
1W 3.3Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS