REC3.5-0515SRW/R8/A/CTRL/X1
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC3.5-0515SRW/R8/A/CTRL/X1
JLCPCB Part #
C6379564
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 15V 233mA 3.5W 4.5V~9V 83% 8kV DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS