RA3-122005D/SMD
MFR.Part #
RA3-122005D/SMD
JLCPCB Part #
C6373813
Package
SMD-6P,23.4x15mm
Description
10.8V~13.2V 2 3W 5.2kV 5V、20V 75mA、300mA 80% SMD-6P,23.4x15mm Isolated Power Modules ROHS