REC3.5-0505SRW/R8/A/CTRL/X1
Extended
MFR.Part #
REC3.5-0505SRW/R8/A/CTRL/X1
JLCPCB Part #
C6172561
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 3.5W 4.5V~9V 5V 700mA 77% 8kV DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS