PZ1AL28B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL28B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6365904
Description
15Ω 1W 1uA@21V 28V SOD-123FL Zener Diodes ROHS