REC3.5-4809DRW/R8/A/CTRL/X1
Extended
MFR.Part #
REC3.5-4809DRW/R8/A/CTRL/X1
JLCPCB Part #
C6264980
Package
DIP,32x20.3mm
Description
194mA 2 3.5W 36V~75V 83% 8kV 9V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS