RCD-24-0.35/PL/A-R
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RCD-24-0.35/PL/A-R
JLCPCB Part #
C2653878
Package
SMD-6P,31x11.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 212kHz~280kHz 2V~35V 350mA 4.5V~36V Analog、PWM Buck Over-Temperature Protection (OTP)、Short-Circuit Protection SMD-6P,31x11.4mm LED Drivers ROHS