PZ1AL36B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL36B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5848455
Description
1W 1uA@27V 36V 40Ω SOD-123FL Zener Diodes ROHS