LTC6655BHMS8-1.25#TRPBF
MFR.Part #
LTC6655BHMS8-1.25#TRPBF
JLCPCB Part #
C689421
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 0.25ppmp-p 1.25V 2ppm/℃ 3V~13.2V 5mA 7.5mA Fixed Series ±0.025% MSOP-8 Voltage Reference ROHS