ADP151ACBZ-2.5-R7
MFR.Part #
ADP151ACBZ-2.5-R7
JLCPCB Part #
C658756
Package
WLCSP-4(0.8x0.8)
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 135mV@(200mA) 2.5V 200mA 265uA 5.5V 70dB@(10kHz) 9uVrms Fixed Over Current Protection Positive WLCSP-4(0.8x0.8) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS