EC7B-48S25S
MFR.Part #
EC7B-48S25S
JLCPCB Part #
C6238807
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 15W 2.5V 36V~75V 6A 87% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS