CFM40S480-P
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
CFM40S480-P
Description
0℃~+70℃ 101.6mm 32.38mm 48V 50.8mm 66kHz 834mA 87% 90V~264V Open type ±1% - DC-DC Power Modules ROHS