IPD90P03P4L04ATMA2
MFR.Part #
IPD90P03P4L04ATMA2
JLCPCB Part #
C6210888
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 P-Channel 11.3nF@25V 137W 160nC@10V 2V@253uA 30V 4.1mΩ@90A,10V 90A TO-252 MOSFETs ROHS