IAUC100N08S5N031
MFR.Part #
IAUC100N08S5N031
JLCPCB Part #
C535697
Package
TDSON-8-EP(5x6)
Description
-40℃~+175℃ 1 N-channel 110W 1pF 2.5V 31A 3mΩ@10V 3pF 40nC@10V 80V TDSON-8-EP(5x6) MOSFETs ROHS