IPI111N15N3GAKSA1
MFR.Part #
IPI111N15N3GAKSA1
JLCPCB Part #
C5657349
Package
TO-262-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 11.1mΩ@83A,10V 150V 214W 3.23nF@75V 4V@160uA 55nC@10V 83A TO-262-3 MOSFETs ROHS