E32D151HPN362UDA5U
MFR.Part #
E32D151HPN362UDA5U
JLCPCB Part #
C6189641
Package
Bolt,D63.5xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 105mm 150V 28.6mm 3600uF 63.5mm Bolt,D63.5xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS