E36F401CDN222VD79U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36F401CDN222VD79U
JLCPCB Part #
C6188935
Package
Bolt,D63.5xL80mm
Description
-10%~+20% -40℃~+85℃ 2200uF 28.6mm 400V 63.5mm 80mm Bolt,D63.5xL80mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS