PZ1AL16B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL16B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6149652
Description
15Ω 16V 1W 1uA@12V SOD-123FL Zener Diodes ROHS