MLB05-121-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MLB05-121-RC
JLCPCB Part #
C6092374
Package
0603
Description
1 120Ω@100MHz 250mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS