MF11104K4400J1AB2F
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
MF11104K4400J1AB2F
JLCPCB Part #
C6071560
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-30℃~+125℃ 100kΩ 2.5mm 20s 4400K 450mW 6mW/℃ ±10% ±5% Plugin,P=2.5mm NTC Thermistors ROHS