B83A222JQ1B0170100050EOY
MFR.Part #
B83A222JQ1B0170100050EOY
JLCPCB Part #
C2893515
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~105℃ 1kV 2.2nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS