CMSD2004S SOT-23
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
CMSD2004S SOT-23
JLCPCB Part #
C68993
Package
SOT-23
Description
1V@100mA 200mA 240V 50ns SOT-23 Switching Diodes ROHS