ESDBKV3V3D3
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
ESDBKV3V3D3
JLCPCB Part #
C471280
Package
SOD-323
Description
1.12kW@8/20us 28A@8/20us 3.3V 4.2V、5.8V 4.3pF 40V 5uA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS