SMCJ15CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
SMCJ15CA
JLCPCB Part #
C5294187
Package
SMCG
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 15V 16.7V 24.4V 5uA 61.5A Bidirectional TVS SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS