0805W8F147KT5E
MFR.Part #
0805W8F147KT5E
JLCPCB Part #
C68930
Description
-55℃~+155℃ 1.47Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS