TC0325B3091T5F
MFR.Part #
TC0325B3091T5F
JLCPCB Part #
C50670209
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS