MOR02SJ0183A10
MFR.Part #
MOR02SJ0183A10
JLCPCB Part #
C65974
Description
18kΩ 2W 350V Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS