382LX182M450B092VS
MFR.Part #
382LX182M450B092VS
JLCPCB Part #
C6064403
Package
插件,D50xL92mm
Description
-25℃~+85℃ 1800uF 3000hrs@85℃ 450V 50mm 92mm ±20% 插件,D50xL92mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS