THA981M100AC1C
MFR.Part #
THA981M100AC1C
JLCPCB Part #
C2622034
Description
-55℃~+85℃ 100V 10mm 170mΩ@120Hz 2.08A@20kHz 5000hrs@85℃ 980uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS