1.5SMC24A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
1.5SMC24A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6033520
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20.5V 22.8V 33.2V 45A@10/1000us TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS