1.5SMC130CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1.5SMC130CA-Q
JLCPCB Part #
C1517977
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 111V 124V 1uA 232.7V 42.5A@8/20us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS