EKHS4H1VSN471MA45S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKHS4H1VSN471MA45S
JLCPCB Part #
C6032709
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.91A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 45mm 470uF 475V ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS