E36D750LPN392UC79U
MFR.Part #
E36D750LPN392UC79U
JLCPCB Part #
C6545516
Package
Bolt,D50.8xL79mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 22.2mm 3900uF 50.8mm 75V 79mm 螺栓,D50.8xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS