TD03G1002FT
MFR.Part #
TD03G1002FT
JLCPCB Part #
C667640
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS