RC-02W2321FT
- MFR.Part #
- RC-02W2321FT
- JLCPCB Part #
- C321383
- Description
- -55℃~+155℃ 2.32kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS